Przejdź do treści

Rume Reshke Circle

Witajcie Piękne Dusze 🙂

Wraz z Zeque Amritą mam ogromną przyjemność zaprosić Was na ceremonię Rapee (Rume Reshke).Rume Reshke to starożytny drobny proszek wykonany z roślin z Amazonii, której podstawowym składnikiem jest tytoń wraz z mieszanką kory drzew, ziół i innych roślin. Bardziej niż towarzyszące mu rośliny lub minerały, ważny jest „duch tych roślin”, który jest wydobywany przez osobę, która je aplikuje.

Rapee jest aplikowane przez nos, co przynosi korzyści w leczeniu dolegliwości układu oddechowego i migren, a także zapewnia energetyczne oczyszczenie o wielkiej mocy.To medycyna o działaniu fizycznym i duchowym, która pomaga oczyścić szyszynkę – część ciała, którą jest odpowiedzialna za połączenie z duszą. Gruczoł ten, poprzez niektóre substancje codziennego użytku (m.in. fluor), wapnieje i przestaje odpowiednio funkcjonować tłumiąc intuicję i pogarszając jakość życia i zdrowia. 

W Brazylii niektóre Rume Reshke noszą nazwy od plemion, które je wykonały. Członkowie tych plemion znają energię roślin zawierających się w proszku, ponieważ są oni cały czas w kontakcie z naturą, poszczą, a ich diety składają się jedynie z niewielkich ilości płynów oraz tylko wspomnianych roślin. Często przebywają oni wcześniej w okresie samotności, co służy „byciu bardziej czystym energetycznie” i wolnym od innych ciężkich energii, jak np. mięso.
Do tej wiedzy dodaje się przekazywanie mądrości jednego pokolenia rdzennych uzdrowicieli kolejnym w ramach ich plemienia. Do tego, na poziomie energetycznym rume powoduje bezpośrednie wejście w stan medytacyjny. 

W trakcie naszego spotkania Rapee jest aplikowane kilkukrotnie, co sprzyja głębokiemu oczyszczeniu.
Korzystając z obecności Zeque w Polsce, krąg Rume Reshke poprowadzimy razem, więc zapraszamy z całego serca!Podczas spotkania przekażemy Wam wiedzę na temat metod aplikacji Rapee.
W planie przewidziany jest sound healing i dużo muzyki na żywo ❤

Inwestycja: 88 Euro
Czas trwania warsztatu: 4h
Rezerwacja miejsc odbywa się przez system z wpłatą zaliczki w wys. 22 euro https://calendly.com/healing-institute/rume-reshke-circle

Do zobaczenia,
Pauli & Zeque


Prowadzący:


Zeque Amrita
Rashi Vaini ibã inu
To urodzony w São Paulo, mieszkaniec Chapada dos Veadeiros, jest studentem medycyny naturalnej, terapeutą holistycznym i muzykoterapeutą, a także studiuje szamanizm od 15 roku życia, który stał się jego misją i drogą życiową. Teraz dzieli się zdobytą wiedzą. Otrzymując inicjację i odbywając diety w amazońskim lesie, wprowadził moc lasu oraz moc swoich przodków do swojej praktyki. Na swojej ścieżce odbywał naukę z wielkimi mistrzami, szamanami i uzdrowicielami. Przybywa, aby wprowadzić nas w tę siłę, dzięki swoim pieśniom i modlitwom pochodzącym od różnych ludów i z różnych regionów tych mistrzów medycyny, m.in. Huni Kui, Yawanawa, Kamanawa, Shawandawa, Ashaninka i Shipibo. Stara się zjednoczyć i integrować syntezę duchowości z różnych miejsc na świecie, aby wznosić uczestników i łączyć ich z Wielkim Duchem: by uzdrawiać, przekształcać, wzmacniać, nauczać i ratować potencjał tej pradawnej siły, która mieszka w każdym z nas. 
&
Paulina Kulikowska
Pochodząca z Podlasia, najbardziej uduchowionej części Polski, gdzie wciąż żyją stare słowiańskie tradycje szeptuch Paulina od ponad 12 lat prowadzi procesy z Wewnętrznego Przebudzenia. Jej ścieżka medycyny rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy rozpoczęła pracę z Yage, dietując z rdzennymi szamanami z Kolumbii – Putumayo i Ameryki Północnej – Lakota, gdzie rozpoczęła naukę metod Holistycznego Uzdrawiania oraz pracę ze Świętymi Roślinami. Łączy mądrość starożytnych sposobów uzdrawiania z fizyką kwantową, integrując to wszystko w języku dostępnym dla ludzi Zachodu. Jej praca jest jej najgłębszym powołaniem duchowym i pasją. Od zaangażowania w podnoszenie świadomości na planecie stworzyła Instytut Uzdrawiania – Holistyczną Przestrzeń dla edukacji, terapii i ekspansji.Więcej informacji: 
www.healinginstitute.eu
www.paulinakulikowska.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.