Przejdź do treści

1 : 1 coaching

Akashic Blossom Coaching

Wyobraź sobie swoje życie za rok…
 
Akashic Blossom Coaching ma na celu pomóc Ci zmienić swoje życie i zacząć żyć w harmonii ze sobą.
To życie, w którym nie ukrywasz części siebie, nie bagatelizujesz swoich darów, nie warunkujesz swojej wartości oczekiwaniami i percepcją innych osób wobec Ciebie.
 
Chodzi o to, aby najpierw nauczyć się naprawdę kochać i akceptować siebie oraz wprowadzić poczucie całości do swojego życia. To znaczy pozwolić, aby Twój potencjał energetyczny stał się Twoim bezpośrednim doświadczeniem.
 
Kiedy to robisz, Twój świat zewnętrzny staje się bezpośrednim odbiciem ciebie i odkrywasz głębsze, bardziej znaczące i pełne miłości związki, przyjaźnie i połączenia oraz o wiele więcej radości, szczęścia i pokoju. Jesteś w stanie tworzyć swój dobrobyt w zgodzie ze swoją duszą.

Twoje Korzyści

Co osiągniesz?

Miłość i akceptacja siebie

Wreszcie, raz na zawsze, odkryj, jak naprawdę
i bezwarunkowo kochać, akceptować, ufać
i doceniać to, kim jesteś. Poznaj i poczuj głęboką wartość i wartość tego, kim jesteś o
raz swojego wkładu w świat. Rozwiń relację ze sobą, która inspiruje otaczających Cię ludzi i pozwala być światłem dla innych.

Więcej spokoju i radości

Stwórz wewnętrzne zmiany, które pozwolą Ci żyć w sposób bardziej spokojny, radosny i wolny - bez względu na okoliczności zewnętrzne.
Żyj życiem, które ma o wiele mniej napięcia psychicznego, strachu i wątpliwości - a o wiele więcej jasności, pewności i łatwości.
Z poczuciem spełnienia, które pochodzi z głębi.

Głębsze połączenia i relacje

Odkrywaj i doświadczaj głębszych, bardziej intymnych i skoncentrowanych na sercu połączeń, przyjaźni, relacji i partnerstw. Najpierw zrozumiesz, co wymaga uzdrowienia, pielęgnowania i ukochania w sobie.
Ten proces otwiera drogę do głębokiej miłości własnej i autentycznego połączenia z sobą i innymi.

Zaprzyjaźnij się ze strachem

Odkryj wszystkie maski, które nosi strach i dlaczego w ogóle się pojawia. Staniesz z nim twarzą w twarz i dowiesz się, dlaczego cię powstrzymuje przed dążeniem do tego, czego pragniesz. Następnie weź go za rękę, zostań jego najlepszym przyjacielem i razem stwórzcie magiczną transformację Twojej rzeczywistości.

Bez wątpliwości i mniej lęku

Uwolnij się od wątpliwości, zmartwień i niepokojów, które blokują radość życia. Dowiedz się, jak oczyścić, uleczyć i zintegrować przeszłe doświadczenia, aby nie przeszkadzały Ci w pełnym życiu i byciu tym, kim naprawdę jesteś.

Żyj autentycznie

Dowiedz się, jak przestać ukrywać to, kim naprawdę jesteś, jak pokazać się jako duchowa, szalona, inna, dziwna, ekscentryczna, alternatywna i NIESAMOWITA istota, którą naprawdę jesteś. Dziel się swoimi wyjątkowymi darami ze światem każdego dnia z odwagą, siłą i pewnością siebie.

Sprawdź

Jak to działa?

Zaczynamy od wstępnej rozmowy i kształtowania wizji. Ta rozmowa pozwala nam stworzyć „mapę” Twojego programu coachingowego. Zidentyfikujemy ścieżkę, którą się wybierasz, i dokładne obszary, na których musimy się skupić, aby się tam dostać. 
Przez 12 miesięcy będziemy się spotykać co 4-5 tygodni na 60-minutowej sesji.
 
W tym czasie dotrzemy do korzeni nieświadomych i podświadomych przekonań, wzorców i lęków, które Cię powstrzymują. Będziemy pracować, aby jasno i dogłębnie zrozumieć wszystko, co się pojawi, ujawniając głębsze znaczenie, ukryte lekcje i nauki, które dla Ciebie niosą.
 
W tym procesie połączysz się z najgłębszą częścią siebie, swoją duszą, która wzmocni Cię i poprowadzi w kierunku decyzji i wyborów, które są dla Ciebie odpowiednie. Krok po kroku będziemy współtworzyć program, który pomoże ci zintegrować tę mądrość i świadomość z twoim życiem i stworzyć ogromne zmiany, których pragniesz.
 
Pomiędzy sesjami otrzymasz dodatkowe narzędzia, zasoby, filmy, przewodniki i wskazówki, które pomogą przyspieszyć i wesprzeć pracę, którą wykonujesz, i życie, w które wkraczasz.

Co sprawia, że

Akashic Blossom Coaching jest wyjątkowy?

Cochaing z duszą

Akashic Blossom Coaching łączy moje wieloletnie doświadczenie Terapii Holistycznej, Jogi i Medytacji z Akashic Record Reading. Ta potężna kombinacja pomaga ułatwić najgłębszy poziom transformacji, wzrostu i zmian. Zapisy Akaszy pozwalają ci dotrzeć do prawdy lub korzeni wzorców i przekonań, które cię blokują, i możemy wnieść te potężne informacje do sesji coachingowej, aby jak najlepiej wykorzystać każdą minutę naszego wspólnego czasu.

Prawdziwa transformacja

Więcej niż tylko wyznaczanie celów, a następnie gromadzenie siły woli i motywacji, aby osiągnąć te cele. To podróż wewnętrznej eksploracji, która odkrywa, dlaczego tak trudno było wprowadzić zmiany w przeszłości, jakie głęboko zakorzenione przekonania utrudniają ci bycie sobą i co naprawdę powstrzymuje cię przed zmianą. Akashic Blossom Coaching pozwala Ci wykonać najgłębszą warstwę pracy potrzebną, aby utorować drogę prawdziwej Tobie.

Dostosowana do Ciebie

Twoja ścieżka jest wyjątkowa. Akashic Blossom różni się tym, że dostosujemy zawartość i strukturę programu do Twoich indywidualnych i specyficznych potrzeb, skupienia, lęków, blokad i doświadczeń życiowych. Praca, którą wykonujemy razem, pochodzi z głębi Ciebie i będzie to nasz przewodnik, do którego będziemy dostosowywać każdy etap podróży.
Akashic Blossom Coaching to głęboko zmieniające doświadczenie i nie jest odpowiednie dla wszystkich. Zależy mi na Twoim rozwoju i odkrywaniu tego, co jest dla Ciebie naprawdę możliwe. Chcę zapewnić Ci sukces od pierwszego dnia.

Dla kogo jest

Akashic Blossom Coaching?

Akashic Blossom Coaching jest dla Ciebie, jeśli:
 

JESTEŚ GOTOWA PRZYJMOWAĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE SZCZĘŚCIE

Tylko Ty możesz zmienić swoje życie. Poprowadzę Cię, pomogę Ci wejść głębiej, aby zobaczyć, co tak naprawdę jest przyczyną problemów, blokad i lęków, ale to od Ciebie zależy, czy wykonasz pracę niezbędną do stworzenia trwałej zmiany w swoim życiu. Wzięcie odpowiedzialności za siebie jest pierwszym potężnym krokiem na twojej drodze.
 

JESTEŚ W PEŁNI ZAANGAŻOWANA W SWOJĄ TRANSFORMACJĘ

To nie jest rodzaj programu, w który wchodzisz połowicznie, żeby zobaczyć „jak to będzie”. Jesteś gotowa zainwestować w siebie i jesteś w 100% zaangażowana w ten proces. Z Twoim zobowiązaniem i ja zobowiązuję się w 100% wspierać Cię w tej podróży.
 

JESTEŚ DUCHOWA LUB ZAINTRYGOWANA DUCHOWOŚCIĄ

Masz jakieś zainteresowanie lub wiesz, że istnieje coś większego niż my wszyscy. Może nazywasz to Bogiem, Wszechświatem, Źródłem, Duchem, Intuicją lub nie masz na to nazwy, tylko głębokie poczucie tego. Jesteś otwarta na koncepcję, że masz i jesteś czymś więcej niż tylko umysłem, myślami i ciałem. A jeśli to nie jest do końca miejsce, w którym się znajdujesz, jesteś przynajmniej otwarta i zainteresowana  nauczeniem się czegoś więcej.
 

JESTEŚ GOTOWA, ABY NAPRAWDĘ PRZYJRZEĆ SIĘ SOBIE

Akashic Blossom to program przesiąknięty miłością i współczuciem, uczeniem się i wybaczaniem, uzdrawianiem i panowaniem nad sobą. Czasami jest to trudne i musimy zmierzyć się z prawdami i częściami siebie, których tak naprawdę nie lubimy. To jest praca! Istnieje wielka wolność i wyzwolenie wynikające z spojrzenia naszemu ego prosto w oczy.
 

JESTEŚ GOTOWA ZEJŚĆ GŁĘBOKO I ODKRYĆ KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ

Aby utorować nam drogę do życia takimi, jakimi naprawdę jesteśmy, musimy przyjąć części siebie, które odrzuciliśmy; musimy przyjąć blokady w naszym życiu i wersje siebie, które nas skrzywdziły. Mogą istnieć emocje, które trzeba poczuć, historie, które należy zbadać i rany, które należy ukochać. Wszystko to odbywa się z troską, miłością i współczuciem, abyśmy mogli wkroczyć w to, kim naprawdę jesteśmy.
 

TWOJE ŻYCIE JUŻ POKAZUJE, CO WYMAGA ZMIANY

Życie stoi i puka do Twoich drzwi, mówiąc ci, że już czas na zmiany! Być może znajdujesz się na etapie przejścia. Może poproszono cię, abyś spojrzała na swoje życie w nowy sposób, aby zadać sobie kilka ważnych pytań. Ta perspektywa może sprawiać, że czujesz się bezsilna w obliczu wyzwań stojących przed Tobą, ale jesteś zdeterminowana, aby iść naprzód – z wdziękiem, odwagą i jasnością.  
 
Jeśli rezonujesz z którymkolwiek z powyższych, to

Akashic Blossom Coaching jest dla Ciebie