Przejdź do treści

nazywam się

Paulina Kulikowska

i zajmuję się pracą z przebudzeniem wewnętrzynym

Nazywam się Paulina Kulikowska i od ponad 12 lat zajmuję się pracą z Przebudzeniem Wewnętrznym.

Posiadam tytuł Magistra Psychologii Klinicznej i Zdrowia, jestem certyfikowaną nauczycielką Jogi (200hr Kundalini, 500hr Multistyle akredytowane przez Yoga Alliance, 100hr Yin&Aerial oraz 85hr Pre i Post-Natalnej) oraz terapeutką SPA&Wellness.

Żyję pracą z urzeczywistnianiem potencjałów. To moja pasja, powołanie i to, kim jestem 🙂 Mimo, że jestem tutaj w roli Nauczycielki i Terapeutki, cały czas się uczę i sama przechodzę przez różne terapie, wychodząc z założenia, że dobry Nauczyciel i Terapeuta nie ustaje w swoim procesie rozwoju. Pomaga to utrzymać zdrową pokorę, otwarty umysł i serce.

Swój dar jasnoodczuwania i jasnowidzenia odkryłam bardzo wcześnie, lecz uznałam go dopiero po ciężkiej chorobie w wieku 19 lat. Od tamtej pory nie rozstaję się z nim ani na chwilę 🙂 

Dzięki temu rozwinął się o głęboki channeling zapisów Duszy umożliwiający aktywację najgłębszych potencjałów moich Podopiecznych.

Prywatnie kocham tworzyć: pisać, śpiewać i wyrażać się przez ruch – czy to w formie tańca, czy jogi. Całe moje życie jest zorientowane wokół szeroko rozumianej duchowości oraz budowania relacji z miłością, świadomością i współczuciem. Bardzo ważne jest dla mnie praktykowanie tego, czego uczę. Do tego uwielbiam świadome podróże – zarówno te wewnątrz, jak i na zewnątrz, w którym zanurzam się w innej kulturze – mam wrażenie, że każda podróż zbliża mnie do prawdy o sobie samej, pomagając przyjrzeć się różnym częściom siebie 🙂

Od ponad 13 lat pracuję rozwojowo z ludźmi. Pasjonuje mnie życie pełnią życia, wydobywanie kreatywności i dzielenie się pozytywnymi wibracjami z innymi. Pracuję zarówno grupowo, jak i indywidualnie.

Prowadzę warsztaty embodimentu (wcielania), na których świadomie pracujemy z energią seksualną, by wspierać indywidualny rozwój każdego uczestnika. Wykorzystuję w tym celu całe spektrum narzędzi, m.in. kundalini, jogę, medytację, konstelacje, IFS czy pracę z roślinami mocy. 

Stworzyłam Healing Institute – szkołę integrującą różne techniki pracy z ciałem, emocjami i świadomością. Jej celem jest jak najbardziej holistyczny i kompleksowy sposób budzenia, wydobywanie i poszerzania potencjału ludzi, z którymi pracuję. W ramach Healing Institute szkolę terapeutów i prowadzę superwizję ich sesji.

Przeprowadziłam setki warsztatów, sesji jogi i medytacji dla ponad 4500 osób w Polsce i poza jej granicami.  Uczyłam m.in. w Japonii, Indonezji (na Bali), Indiach, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Chorwacji, Turcji i Czechach. 

Pracę konsultacyjną, w systemie 1-na-1, liczę w tysiącach. Moje doświadczenie pokazało mi, że nie ma jednej, uniwersalnej metody, która może być zastosowana u każdego człowieka. Dlatego też wykorzystuję różne narzędzia i wglądy by wydobywać twórcze potencjały i asystować przy poszerzaniu świadomości moich Podopiecznych. 

Obecnie, w ramach pracy 1-na-1 prowadzę Odczyty z Kronik Akaszy.  Z racji dużej ilości chętnych i ograniczonych zasobów czasowych, prowadzę tylko i wyłącznie osoby zainteresowane długofalową współpracą i wspólnym procesem rozwojowym w ramach Awakening Blossom Coaching. 

Osoby chętne na sesje terapeutyczne prowadzone przez mój zespół pod moją superwizją zapraszam do kontaktu przez Healing Institute.

Swoją twórczością dzielę się na Youtube, Blogu oraz Warsztatach. Dodatkowo, na Spotify jest moja płyta z Medytacjami Mocy, które uczą pracy energetycznej i równoważą system mentalno-energetyczny w ciele. Wszystkie aktualności zamieszczam na Facebooku oraz Instagramie. Zapraszam do śledzenia i uczestniczenia we wspaniałym Procesie Odkrywania Siebie.

Jestem bardzo wdzięczna moim Nauczycielom i Nauczycielkom, którzy pomogli mi otworzyć moje serce i wcielać Prawdę, m.in. Matt Kahn, Mooji, Arjuna&Chameli Ardagh, Yogi Bhajan, Redtail Hawk, Guru Atman i inni.

with love <3

Ponadto uczestniczyłam w licznych szkoleniach i warsztatach rozwojowych:

W LICZBACH

1999 +
Ludzi
50 +
Warsztatów
5
Krajów